8 stycznia 2022 09:00 - 9 stycznia 2022 17:00 Szkoła Akupunktury Tradycyjnej, Grudziądzka 27, Bydgoszcz

KURS SPECJALISTYCZNY
Zaburzenia psychiczne, psycho-emocjonalne i duchowe wg TCM
Prowadzący: Sohial Farzam (Australia)

Kompletna i wnikliwa analiza zaburzeń psychoemocjonalnych i psychicznych dzięki której będziesz mógł osiągnąć przełom w swojej praktyce akupunkturzysty.

Program dwudniowego kursu:
1. Cechy i wymagania dobrego akupunkturzysty.
2. Rozwój świadomości.
3. Motywy ludzkich wartości i zachowań.
4. Trauma oraz ból wg TCM.
5. Trzy poziomy wniknięcia emocjonalnego (Wei, Ying i Yuan).
6. Model „trzech mózgów” wg TCM.
7. Osiem kanałów cudownych w kontekście traumy emocjonalnej.
8. Zaburzenia nerwicowe, depresyjne, żałoba, gniew, zaburzenia osobowości dwubiegunowej, stresu, stresu pourazowego wg TCM i medycyny akademickiej.
9. Psychiczne i duchowe podłoża chorób i zaburzeń.
10. Pełna analiza psychologicznej funkcji 50 punktów akupunkturowych.
11. Analiza Shen, Yi, Po, Zhi i Hun.

Miejsce: Szkoła Akupunktury Tradycyjnej, Grudziądzka 27, Bydgoszcz
Szkolenie będzie tłumaczone na język polski!
Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Sohial Farzam – akupunkturzysta z przeszło dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Wykładowca na uniwersytecie Endeavour College of Natural Health, wcześniej znanym jako Australian College of Natural Medicine w Melbourne. Prezentuje swoje seminaria głównie na terenie Australii i Nowej Zelandii, oraz gości prelegentów branżowych w swoim ośrodku.

W ramach szeregu seminariów prowadzonych w Europie, po raz pierwszy odwiedzi również Polskę przeprowadzając dwudniowe szkolenie dla polskich akupunkturzystów i terapeutów TCM w Szkole Akupunktury Tradycyjnej w Bydgoszczy.

Jego główną specjalizacją jest nierównowaga psychoemocjonalna i wzmocnienie emocjonalne. Interesuje się też psychologią, naturą ludzkich zachowań, neurobiologią, fizyką kwantową oraz filozofią, co łączy z wiedzą o Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, tworząc koncept pełnego zrozumienia ludzkiej mentalności.

Sohial był głównym organizatorem Międzynarodowej Integrującej Konferencji Zdrowia Psychicznego według Medycyny Chińskiej. Była to pierwsza na świecie tego typu konferencja skupiająca się jedynie na zdrowiu psychicznym.

Kwalifikacje zdobywał min. na stażu w Chinach, brał udział w badaniach klinicznych w szpitalu medycyny chińskiej w Liaoning, w zakresie neurologii, mikrosystemu oka oraz zaawansowanej akupunktury, oraz akupunkturze brzucha.

Sprzedawca: Szkoła Akupunktury Tradycyjnej w Bydgoszczy

Brak wolnych miejsc!

Rezerwacja miejsca Cena Zamów

Kategorie: