9 grudnia 2023 09:00 - 10 grudnia 2023 17:00 Bydgoszcz, Grudziądzka 27

 

Omówienie i praktyczne zastosowanie zaawansowanych technik 4 igieł przy problemach ze zdrowiem psychicznym (złożone wzorce funkcjonalne).

Wpływ dawnych emocji na obecny stan pacjenta, czyli jak zastosować tę dynamikę w leczeniu  przez pryzmat 5 elementów.

Ten kurs opiera się na schematach leczenia i narzędziach omówionych na kursie poziomu I. Używa zasad interakcji 5 elementów i palpacji brzucha w celu stworzenia 24 dodatkowych wzorców tonifikacji zarówno Yin jak i Yang wszystkich 12 głównych kanałów. Więcej czasu zostanie poświęcone na palpację brzucha i na jej ćwiczenie w praktyce. Ten poziom kursu kładzie specjalny nacisk na leczenie traum emocjonalnych i nierównowagi psychoemocjonalnej.

Po zakończeniu kursu uczestnik będzie w stanie zrozumieć i zastosować koncept tonifikacji Yin i Yang we wszystkich 12 kanałach. Nawigować poprzez różne wariacje interakcji między kanałami, bazując na palpacji brzucha oraz stosować kompleksowe wzorce nakłuwania 4 igieł zarówno przy problemach ze zdrowiem fizycznym jak i psychicznym. Ponadto, kurs pomoże zrozumieć koncept emocji w związku z 5 elementami i rolę odgrywaną przez dawne traumy w procesie leczenia pacjenta. Poruszany będzie temat medytacji prowadzonej jako sposobu na połączenie się pacjenta z korzeniem swojej traumy i stosowania metody 4 igieł w celu wspomagania uwolnienia tej traumy.

Uwaga! Wymaganiem do wzięcia udziału w kursie jest ukończenie kursu 5 elementów i 4 igieł na poziomie podstawowym.

Wykładowca:

Jonathan Shubs jest kanadyjskim akupunkturzystą, który mieszka i praktykuje w Szwajcarii. Jest twórcą teorii Unified Acupuncture i uczy jej na całym świecie. Jest również wykładowcą Chiway Academy for the Healing Arts w Szwajcarii, gdzie naucza na poziomie licencjatu a także jest trenerem rozwoju personalnego w Academie des Art-Therapeutic w Genewie, gdzie uczy zarówno akupunktury, medycyny chińskiej jak i zarządzania kliniką i relacji pacjent-terapeuta.

Miejsce: Bydgoszcz, Grudziądzka 27

Termin: 9 – 10 grudnia 2023
Sobota 9.00 – 17.00 (przerwa obiadowa 13.00-14.30)
Niedziela 9.00 – 17.00 (przerwa obiadowa 13.00-14.30)

Organizator: Zerbst & Partners sp. z o. o.

Rezerwacja miejsca Cena Zamów

Kategorie: